Відгуки про компанію SIZOPTOM
- Александр Н.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Александр
Скользить
- Коментар продавця
- Марія Д.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!!!
- Коментар продавця
- Тетяна З.
Чоботи відправили в той же день що й замовили.Дуже ввічливий продавець,допомогли підібрати розмір. Чоботи чудові.Дякую велике !
- Коментар продавця
Тетяна, дуже вдячні Вам за покупку і окремо за позитивний відгук! Будемо раді бачити вас знову!
- Коментар продавця
- Роман К.
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
- Коментар продавця
- евгений т.
- Андрій Г.
- сергей л.
- Юрій М.
- юрий
- Валентин С.
