Відгуки про компанію SIZOPTOM
- Сергей Я.
- Саша К.
Костюм как и ожидалось не подвел все как описано
- Вячеслав Б.
Наступил в лужу которая оказалась выше резины( где шов) и к сожалению сапог промок
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нажаль шов не може бути абсолютно герметичним...
- Коментар продавця
- Тимур Д.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Тарасенко В.
Чому доставка не безкоштовна вмене є підписка
- Сергій К.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!!!
- Коментар продавця
- Юрий Г.
Брав 3хLповерх одягу саме те що треба
- Коментар продавця
Юрій, дякуємо Вам за відгук!!!
- Коментар продавця
- Александр П.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця
- Виталик Д.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!!!!
- Коментар продавця
- Тетяна П.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
