Отзывы о компании SIZOPTOM
- Марія Д.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!!!
- Комментарий продавца
- Тетяна З.
Чоботи відправили в той же день що й замовили.Дуже ввічливий продавець,допомогли підібрати розмір. Чоботи чудові.Дякую велике !
- Комментарий продавца
Тетяна, дуже вдячні Вам за покупку і окремо за позитивний відгук! Будемо раді бачити вас знову!
- Комментарий продавца
- Роман К.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
- Комментарий продавца
- евгений т.
- Андрій Г.
- сергей л.
- Юрій М.
- юрий
- Валентин С.
- Сергей Я.
