Отзывы о компании SIZOPTOM
- Геннадій Д.
- Евгения Б.
- Сергій С.
Все ок по моєму замовленню 👍👍👍
- Олександр Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!!!
- Комментарий продавца
- Наталія Х.
- Володимир Б.
Дякую, пр клад профессійності
- Ирина И.
- Сергій Я.
- Дмитро К.
- Анна Р.
Чоботи дуже файні, щиро дякую! Рекомендую.
- Комментарий продавца
Дуже вдячні Вам за відгук!!! І раді, що продукція нашого магазину Вам сподобалась!
- Комментарий продавца
