Отзывы о компании SIZOPTOM
- Николай С.
все чудово
- Олександр А.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Григорий Р.
- Мирослав Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!!!
- Комментарий продавца
- Евгений П.
- Олександр Ф.
- ДМИТРО Б.
- Альберт Г.
- Інна П.
Чоботи дуже зручні і класні 👍
- Михаил А.
Пройшов тиждень, а повністю оплачений товар так і не був відправлений.
